logo
7/24 İRTİBAT TELEFONUMUZ
0554 263 99-57
Üye Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
HIZLI ERİŞİM »

KURU DURDURDUK

Faydalı Bilgiler / Tesliamat Bilgileri

TESLIAMAT BILGILERI
Ürün Teslimatı
Ürün Teslimatı


Hafta içerisinde (Pazartesi-Cuma) bize ulaştırdığınız tüm adrese teslim siparişleriniz adresin yakın ya da uzak mesafede oluşuna göre 1-3 işgünü içerisinde teslim edilmektedir.
Bu süreler; doğal afetler (Kar, çığ, sel, donma, ısınma, su baskını, yangın, deprem, heyelan, fırtına v.b.), kaza, karayollarında tadilat veya tamiratlar, arıza gibi mücbir sebep sayılan nedenlerle ve/veya aysonu, aybaşı ve yılsonu gibi dönemlerdeki yoğunluk nedeniyle değişikliğe uğrayabilir.

Takım Lideri siparişlerinde, önceden belirlenen sipariş gününden bir gün öncesinde saat 00:00'den sonra gönderilen siparişler bir sonraki haftaya kalacaktır. Böyle bir durumda siparişin teslimatı 10 günü bulabilmektedir. (1 hafta + 3 iş günü)

*ÜSÜ=Ücret Sıfırlama Ürünü (7 TL değerinde)
*Oriflame; Teslimat günleri, servis ve kargo ücretlerin ile Ücret Sıfırlama Ürünü'nde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Danışmanlarımız; ürünlerini teslim alırken, eğer talep ederlerse, kolilerini açıp, ürünlerini kontrol etme hakkına sahiptirler. Çalıştığımız kargo şirketiyle anlaşmamız gereği, bu kontrol sırasında görevli kurye sizin kontrolünüzü beklemekle yükümlüdür. Talebinize karşı kuryenin beklemek istemediği durumlarda Oriflame Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.
Diğer bilgiler

İndirimli Ürünler

Mail Listesi

İndirimli ürünler ve kapmanyalar hakkında bilgi almak için mail listemize kayıt olun.

E-posta

Siteyi tavsiye et

İndirimli ürünlerimizden ve kapmanyalarımız hakkında bilgi almak için mail listemize kayıt olun.

Arkadaşınızın İsmi E-posta adresi

Döviz Kuru

ALIŞ1.5068 TL
SATIŞ1.5141 TL
ALIŞ1.9212 TL
SATIŞ1.9305 TL
üye ol | üye girişi | şifremi unuttum

Copyright ©E-Ticaret 2010