ZİYARETCI SAYISI: 14803 Online : 1

İRTİBAT
MSN :fercanm@hotmail.com

 2010-08-25 00:04 DEMO ÖZELLİKLERİ Penta dan binlerce ürün tek tıkla,markalarla,kategorilerle elinizin altında. Kendi Ürününüzü ekleyebilme, toptan % iskonto koyabilme. SOL MENÜ ve UST MENÜ istediğiniz gibi ayarlayabilme. 
  ÜRÜN ARAŞTIR
 
  MARKALAR SEÇİNİZ
  FİYAT LİSTESİ

 ANA KATEGORILER
[ EMSISTEM ] [ HAKKINDA ZENGIN METIN GÖRÜNÜMLÜ ]
SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Tümkullanıcılar üyelik işlemlerini gerçekleştirdikleri anda şatışsözleşmesini okuduklarını ve onayladıklarını kabul etmiş sayılırlar.

Satış Sözleşmesi Datanurpc.com ile Müşteri arasındaki Sanal Ortamda Satış Sözleşmesidir.


Madde - 1


Isbu sözleşmenin konusu, satıcının, alıcıya satısını yaptığı, aşağıdanitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satısı ve teslimi ileilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanunun;Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelikhükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

Madde - 2

SATICI BILGILERI

Datanurpc.com : e-ticaret mağazasıdır (Bundan sonra Datanurpc veya Satıcı olarak anılacaktır)

Adresi: Namık Kemal mah. Sütçü İmam cd.Tek Selvi sok. No:9/b  Ümraniye / İSTANBUL


Madde
- 3

ALICI BILGILERI

Tüm üyeler: Datanur Bilgisayar Firmasının e-ticaret mağazası Datanurpc.com a üye olup alışveriş yapan tüm alıcılar. (Bundan sonra alıcı veya müşteri olarak anılacaktır).


Madde
- 4

SÖZLESME KONUSU VE ÜRÜN BILGILERI:

Mal/Ürünveya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satış Bedelive Ödeme Sekli, sitede belirtildiği gibi olup, bu vaatler alıcıyabildirilmeden değişiklik gösterebilmektedir.

Madde - 5


GENEL HÜKÜMLER


5.1- ALICI, Madde 4te belirtilen sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri,satış fiyatı ve ödeme sekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileriokuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidiverdiğini beyan eder.


5.2
- Sözlesmekonusu ürün, yasal 30 günlük süreyi asmamak kosulu ile her bir ürüniçin alicinin yerlesim yerinin uzakligina bagli olarak ön bilgileriçinde açiklanan süre içinde alici veya gösterdigi adresteki kisi veyakurulusa teslim edilir.

5.3 - Sözlesme konusuürün, alicidan baska bir kisi veya kurulusa teslim edilecek ise, teslimedilecek kisi veya kurulusun teslimati kabul etmemesinden dolayi SATICIsorumlu tutulamaz.

5.4 – SATICI , sözlesmekonusu ürünün saglam, eksiksiz, sipariste belirtilen niteliklere uygunve varsa garanti belgeleri ve kullanim kilavuzlari ile birlikte teslimedilmesinden sorumludur.

5.5 - Sözlesmekonusu ürünün teslimati için is bu sözlesmenin elektronik ortamdaonaylanmis olmasi ve satis bedelinin alicinin tercih ettigi ödeme sekliile ödenmis olmasi sarttir. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmezveya banka kayitlarinda iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimiyükümlülügünden kurtulmus kabul edilir.

5.6 -Ürünün tesliminden sonra aliciya ait kredi kartinin alicinin kusurundankaynaklanmayan bir sekilde yetkisiz kisilerce haksiz veya hukuka aykiriolarak kullanilmasi nedeni ile ilgili banka veya finans kurulusun ürünbedelini SATICI ya ödememesi halinde, ALICI kendisi veya satissözlesmesinde belirttigi kisi veya kuruma teslim edilmis olan ürünü 3isgünü içinde SATICI ya göndermek zorundadir. Böyle bir durumda nakliyegiderleri aliciya aittir.

5.7 - SATICI mücbirsebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulasimin kesilmesigibi olaganüstü durumlar nedeni ile sözlesme konusu ürünü süresi içindeteslim edemez ise, durumu aliciya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirdealici siparisinin iptal edilmesini, sözlesme konusu ürünün varsa emsaliile degistirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumunortadan kalkmasina kadar ertelenmesi haklarindan birini kullanabilir.Alicinin siparisi iptal etmesi halinde, SATICI 7 gün içinde aliciya aitkredi karti fisinin iptali ve ilgili tutarin alicinin hesabina iadeedilmesi konusunda ilgili banka nezdinde girisimde bulunur ve yapilanislem elektronik posta araciligi ile ALICIya bildirilir. Böyle birdurumda ilgili bankadan kaynaklanan gecikmelerden dolayi SATICI sorumlututulamaz.

5.8 - ALICI ve/veya ALICIninteslimat yapilmasi istedigi kisi ve/veya kurumlara teslim edilmis olanürünlerin arizali veya bozuk olmasi durumunda, garanti sartlari içindegerekli onarim veya degistirme isleminin yapilmasi için ilgili ürünveya ürünler SATICIya, ALICI tarafinin teslim aldigi tarihtenbaslayarak 7 gün içinde gönderilir ve nakliye giderleri SATICItarafindan karsilanir. Böyle bir durumda 7 günlük sürenin dolmasihalinde, ALICI teslim almis oldugu ürünü ilgili servisine götürmekzorundadir.
5.9- Is bu sözlesme, alici tarafindan elektronik olarak onaylandiktan(üyelik gerçeklestirikdikten sonra) http://www.datanurpc.com adresine ulastirildiktan sonra geçerlilik kazanir.

Madde - 6

CAYMA HAKKI:

Alici,sözlesme konusu ürürünün kendisine veya gösterdigi adrestekikisi/kurulusa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkinasahiptir. Cayma hakkinin kullanilabilmesi için bu süre içinde SATICIyafaks veya elektronik posta ile bildirimde bulunulmasi ve ürünün 7.madde hükümleri çerçevesinde kullanilmamis ve ambalajinin zarargörmemis olmasi sarttir. Bu hakkin kullanilmasi halinde, 3. kisiye veyaAliciya teslim edilen ürünün SATICIya gönderildigine dair kargo teslimtutanagi örnegi ile satis faturasi aslinin iadesi zorunludur. Bubelgelerin ulasmasini takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin ALICIninkredi karti hesabina iade edilmesi için SATICI ilgili banka nezdindegirisimde bulunur. Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindakiaksakliklardan dolayi SATICI sorumlu tutulamaz. Satis faturasininaslinin gönderilmemesi durumunda katma deger vergisi ve varsa digeryasal yükümlülükler iade edilmez. Cayma hakki nedeni ile iade edilenürünün kargo bedeli ALICIya aittir. Ayrica, niteligi itibariyla iadeedilemeyecek ürünler, tek kullanimlik ürünler, kopyalanabilir yazilimve programlar, hizli bozulan veya son kullanim tarihi geçen ürünleriçin cayma hakki kullanilamaz. Her türlü yazilim ve programlar, DVD,VCD, CD ve kasetler, Bilgisayar ve kirtasiye sarf malzemeleri (toner,kartus, serit v.b) ve Hür türlü kozmetik ürünlerinde cayma hakkininkullanilmasi, ürünün ambalajinin açilmamis, bozulmamis ve ürününkullanilmamis olmasi sartina baglidir.

Madde-7


YETKILI MAHKEME:

Isbu sözlesmenin uygulanmasinda, Sanayi ve Ticaret Bakanliginca ilanedilen degere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICInin veyaSATICInin yerlesim yerindeki TÜKETICI MAHKEMELERI yetkilidir. Siparisinelektronik ortamda onaylanmasi durumunda, ALICI is bu sözlesmenin tümhükümlerini kabul etmis sayilir

  SİPARİŞ İŞLEMLERİ
 KULLANICI
 PAROLA
  YENİ EKLENENLER
# TOSHIBA QOSMIO F50-12B C2DT9550 4GB 720GB15.4VU  
2518.8 $
  POPÜLER ÜRÜNLER
# STORMAX ADP- HP9011 NOTEBOOK ADAPTÖRÜ 90W  
40.8 $
# HP TCR EE418AA LCD MON SPEAKER BAR  
21.6 $
  KAMPANYALI ÜRÜNLER
# GIGABYTE EP43CDS3 P43 DDR2/DDR3 LAN+SATA2 16X  
152.4 $
  LİNK SEPETİ
  Drivers
  Garanti ve İade
  Gizlilik ve Güvenlik
  Kargo ve Teslimat
  Satış Sözleşmesi
  Üyelik Hakkında

Tüm kullanım hakkı, EMSISTEM.COM 'a aittir ve saklıdır. Copyright © 2002 - 2010
Tel: 0 216 482 45 67 Faks: 0 216 45 68